KIEROWCA C+E – platforma – Hrabstwo Kerry – Irlandia

  • CE DRIVER
  • Kerry, County Kerry, Irlandia
  • 784310200
  • 29/04/2022
Pełny etat Umowa o pracę Praca fizyczna
Płaca: 16500

Opis stanowiska pracy

·       prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu platforma,

·       przewóz drewna z lasu do tartaku w trasach krajowych po Irlandii

Wymagamy

·       prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, CPC lub karta kierowcy,

·       doświadczenie w transporcie ciężarowym z obsługą dźwigu, minimum 3-5 lat,

·       doświadczenie w trasach po wąskich drogach,

Oferujemy

·       regularna praca od poniedziałku do piątku, bez systemu zjazdowego,

·       przeważające dzienne trasy, podczas wakacji mogą wystąpić trasy nocne,

·       start pracy ok. 4:00-5:00 rano, koniec pracy najpóźniej o 16:00-17:00,

·       przez pierwsze 2-3 miesiące dostępne bezpłatnie miejsce w kamperze nad jeziorem,

·       pomoc w wynajęciu pokoju w pobliżu bazy firmy,

·       legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,

·       wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu - w tym CPC,

·       odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,

·       wynagrodzenie 130 € brutto za każdy dzień pracy,

·       dodatek 60 € netto za noc spędzoną poza bazą firmy,

·       bonus za pracujące niedziele 50 € netto,

·       zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia