KIEROWCA C+E – chłodnia – Dublin – Irlandia

  • CE DRIVER
  • Dublin, Irlandia
  • 784310200
  • 29/04/2022
Pełny etat Umowa o pracę Transport
Płaca: 15300

Opis stanowiska pracy

·       prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia,

·       dystrybucja artykułów spożywczych do Lidl, Aldi, Tesco w trasach po Irlandii

Wymagamy

·       prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, CPC lub karta kierowcy,

·       doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 2 lata,

·       doświadczenie w jeździe w ruchu lewostronnym,

·       komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,

·       utrzymywanie czystości w pojeździe i nienadużywanie alkoholu

Oferujemy

·       zatrudnienie w systemie 8 tygodni pracy / 4 tygodnie wolnego,

·       praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy, w trasach dziennych i nocnych,

·       dobrze utrzymana i wyposażona flota, do dyspozycji SCANIA,

·       zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,

·       szkolenie wprowadzające w obowiązki,

·       legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,

·       wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu - w tym CPC,

·       odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,

·       wynagrodzenie tygodniowe 770 € netto + 80 € netto bonusu,

·       po okresie próbnym 2 miesięcy wynagrodzenie tygodniowe 850 € netto,

·       zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia