KIEROWCA C+E – chłodnia, box lub firanka – Hrabstwo Kildare – Irlandia

  • CE DRIVER
  • Kildare, Irlandia
  • 784310200
  • 29/04/2022
Pełny etat Umowa o pracę Transport
Płaca: 14100

Opis stanowiska pracy

·       prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia, box lub firanka,

·       przewóz artykułów spożywczych, mięsa oraz innych ładunków na paletach,

·       dostarczanie towarów do magazynów we Francji, Niemczech i Hiszpanii

Wymagamy

·       prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, CPC lub karta kierowcy,

·       komunikatywna znajomość języka angielskiego,

·       doświadczenie w transporcie ciężarowym oraz w ruchu lewostronnym

Oferujemy

·       zatrudnienie w systemie zjazdowym 6 tygodni w trasie / 1 lub 2 tygodnie wolnego,

·       możliwość omówienia innego systemu zjazdowego z pracodawcą,

·       praca zgodnie z europejskimi regulacjami odnośnie czasu pracy kierowcy,

·       zakwaterowanie w kabinie ciężarówki z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,

·       legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,

·       wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu – w tym CPC,

·       odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,

·       wynagrodzenie tygodniowe 800 € netto,

·       zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia