AUTOMATYK

  • JobCentre
  • Stalowa Wola, Polska
  • 20/06/2024
Umowa o pracę Pełny etat Produkcja

Opis stanowiska pracy

  • utrzymanie ciągłości pracy i sprawności  instalacji oraz maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych urządzeń, instalacji oraz obiektów, dokonywanie konserwacji i remontów
  • przeglądy okresowe zgodnie z DTR
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • wykonanie pomiarów elektrycznych

Wymagamy

  • wykształcenie minimum średnie zawodowe (automatyk, elektryk)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • doświadczenie przy naprawach obrabiarek sterowanych numerycznie
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji i dozoru grupy SEP G1
  • znajomość pakietu: MS Office
  • zaangażowanie w wykonywanie zleconych zadań

Mile widziane:

  • znajomość diagnozy systemów Heidenhain oraz Sinumerik
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach obowiązującego systemu szkoleń
  • dodatkowe benefity – opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i NNW.
  • bogaty pakiet socjalny, również dla Twoich najbliższych (dofinansowanie wczasów, karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych i inne).