GIEŁDA PRACY
Praca - Oferty pracy

Znalezienie nowej opracy stało się jeszcze łatwiejsze

Dodaj ofertę pracy już dzisiaj

Osoby poszukujące pracę będą mogły znaleźć
pracę w pierwszej klasie

Dodaj ofertę pracy

Najnowsze oferty pracy

Workstead Lelystad, Holandia
25/10/2021
Umowa o pracę
Pakowanie czipsów w kartony Odkładanie kartonów z czipsami na palety Przygotowywanie do wysyłki Składanie kartonów Inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika hali   Tego oczekujemy od Ciebie: Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Dostępność na dłuższy okres czasu Dobra kondycja fizyczna Gotowość do pracy w systemie zmianowym Mile widziane prawo jazdy   Oferujemy Ci: Stawkę: 10,95€ + dodatek zmianowy 19,5% = 13.10€ Tygodniowy system wypłat Praca na długi okres czasu Internetowy profil pracownika Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora Transport do pracy
Workstead Zwolle, Holandia
20/10/2021
Poszukujemy pracowników do sortowania paczek na poczcie.   Obowiązki: Sortowanie paczek Inne prace pomocnicze   Tego oczekujemy od Ciebie: Język angielski w stopniu komunikatywnym Prawo jazdy Dobra kondycja fizyczna Wysoka motywacja do pracy Dostępność na dłuższy okres czasu Gotowość do wyjazdu od zaraz   Oferujemy Ci: Stawkę: €11,96 / cao Tygodniowy system wypłat Pracę na długi okres czasu Internetowy profil pracownika Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora Transport do pracy
20/10/2021
Pakowanie czipsów w kartony Odkładanie kartonów z czipsami na palety Przygotowywanie do wysyłki Składanie kartonów Inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika hali
Workstead Barneveld, Holandia
23/09/2021
Inna
Obowiązki: Szlifowanie Malowanie Prace porządkowe   Tego oczekujemy od Ciebie: Znajomość języka angielskiego Mile widziane doświadczenie w podobnej branźy Dobra kondycja fizyczna Wysoka motywacja do pracy Gotowość do pracy na dłuższy okres czasu Zaświadczenie o niekaralności (mile widziane)   Oferujemy Ci: Stawkę: € 13,25 Tygodniowy system wypłat Transport do pracy Internetowy profil pracownika Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora Pracę na długi okres czasu
CE DRIVER Killarney, Waterford lub Wexford, Irlandia
18/09/2021
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w irlandzkiej firmie transportowej na stanowisko:     Pomocnik mechanika samochodów ciężarowych i naczep – Irlandia   System zjazdowy: praca bez systemu zjazdowego Wynagrodzenie: 620-700 € netto tygodniowo Miejsce pracy: Killarney, Waterford lub Wexford, Irlandia     Opis stanowiska pracy: ·        naprawa, konserwacja i przegląd firmowych samochodów ciężarowych i naczep, ·        wykonywanie prostych prac serwisowych pod nadzorem głównego mechanika, ·        przeprowadzanie wymaganych prawem kontroli i przeglądów
CE DRIVER Riesa, Sachsen, Niemcy
18/09/2021
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:     Dyspozytor ze znajomością j. niemieckiego i j. angielskiego – Riesa   System zjazdowy: stała praca bez systemu Wynagrodzenie: 2250 € brutto + nadgodziny + dodatki Miejsce pracy: Riesa, Sachsen, Niemcy     Opis stanowiska pracy: ·        pozyskiwanie zleceń transportowych i wyszukiwanie podwykonawców, ·        przyjmowanie i realizacja zamówień, ·        planowanie, organizacja i nadzorowanie pracy kierowców i podwykonawców, ·        monitorowanie i rozliczanie ruchu transportowego, ·        prawidłowe prowadzenie dokumentacji we współpracy z kierownikiem floty
Pokaż wszystkie oferty pracy