Praca - Oferty pracy

Znalezienie nowej oferty pracy stało się jeszcze łatwiejsze

Dodaj ofertę pracy już dzisiaj

Osoby poszukujące pracę będą mogły znaleźć
pracę w pierwszej klasie

Dodaj ofertę pracy

Najnowsze oferty pracy

Workstead Barneveld, Holandia
23/09/2021
Inna
Obowiązki: Szlifowanie Malowanie Prace porządkowe   Tego oczekujemy od Ciebie: Znajomość języka angielskiego Mile widziane doświadczenie w podobnej branźy Dobra kondycja fizyczna Wysoka motywacja do pracy Gotowość do pracy na dłuższy okres czasu Zaświadczenie o niekaralności (mile widziane)   Oferujemy Ci: Stawkę: € 13,25 Tygodniowy system wypłat Transport do pracy Internetowy profil pracownika Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora Pracę na długi okres czasu
CE DRIVER Killarney, Waterford lub Wexford, Irlandia
18/09/2021
Umowa o pracę
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w irlandzkiej firmie transportowej na stanowisko:     Pomocnik mechanika samochodów ciężarowych i naczep – Irlandia   System zjazdowy: praca bez systemu zjazdowego Wynagrodzenie: 620-700 € netto tygodniowo Miejsce pracy: Killarney, Waterford lub Wexford, Irlandia     Opis stanowiska pracy: ·        naprawa, konserwacja i przegląd firmowych samochodów ciężarowych i naczep, ·        wykonywanie prostych prac serwisowych pod nadzorem głównego mechanika, ·        przeprowadzanie wymaganych prawem kontroli i przeglądów
CE DRIVER Riesa, Sachsen, Niemcy
18/09/2021
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:     Dyspozytor ze znajomością j. niemieckiego i j. angielskiego – Riesa   System zjazdowy: stała praca bez systemu Wynagrodzenie: 2250 € brutto + nadgodziny + dodatki Miejsce pracy: Riesa, Sachsen, Niemcy     Opis stanowiska pracy: ·        pozyskiwanie zleceń transportowych i wyszukiwanie podwykonawców, ·        przyjmowanie i realizacja zamówień, ·        planowanie, organizacja i nadzorowanie pracy kierowców i podwykonawców, ·        monitorowanie i rozliczanie ruchu transportowego, ·        prawidłowe prowadzenie dokumentacji we współpracy z kierownikiem floty
CE DRIVER Altenburg, Thüringen, Niemcy
18/09/2021
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:     KIEROWCA C+E – firanka z wózkiem widłowym – system 2/1, 3/1 – Altenburg   System zjazdowy: 2/1, 3/1 lub bez systemu Rodzaj naczepy: firanka z wózkiem widłowym Wynagrodzenie: podstawa 2300  € brutto + diety Miejsce pracy: Altenburg, Thüringen, Niemcy     Opis stanowiska pracy: ·        prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą lub tandemem typu firanka + wózek widłowy, ·        przewóz materiałów budowlanych w trasach dalekobieżnych po Niemczech, Austrii i Czechach
CE DRIVER Padborg, Syddanmark, Dania
18/09/2021
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:     KIEROWCA C+E – firanka – system 2/1 – Padborg w Danii   System zjazdowy: 2/1 lub praca bez systemu zjazdowego Rodzaj naczepy: firanka Wynagrodzenie: 2150 € brutto + diety Miejsce pracy: Padborg, Syddanmark, Dania     Opis stanowiska pracy: ·        prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka, ·        przewóz różnych artykułów handlowych i przemysłowych w trasach po Niemczech, Danii, Belgii i Holandii
CE DRIVER Erfurt, Thüringen, Niemcy
18/09/2021
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:     KIEROWCA C+E – walkingfloor lub wywrotka – kampania cukrowa – Erfurt   System zjazdowy: 3/1 lub praca bez systemu, Rodzaj naczepy: walkingfloor lub wywrotka, Wynagrodzenie: podstawa 1900 - 2400  € + diety Miejsce pracy: Erfurt, Thüringen, Niemcy     Opis stanowiska pracy: ·        prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu walkingfloor lub wywrotka, ·        przewóz buraków cukrowych w lokalnych trasach ok. 120 - 140 km
Pokaż wszystkie oferty pracy